Teresa Dominik

Szanowni Wyborcy

Nazywam się Teresa Dominik i jestem brzeżanką od urodzenia. Tu się wychowałam, zdobyłam wiedzę od przedszkola do szkoły średniej. Następny etap edukacji to WSZiA w Opolu, gdzie uzyskałam tytuł magistra z Zarządzania Zasobami Ludzkimi, obroniłam licencjat z Zarządzania w Administracji Rządowej i Samorządowej a także ukończyłam studia podyplomowe : Logistyka i Zarządzanie kryzysowe.

Jestem matką czwórki cudownych dzieci, które niestety nie znalazły swojego miejsca w Brzegu i emigrowały za granicę szukając lepszej perspektywy życiowej. Jest to smutne, więc zrobię wszystko co w mojej mocy aby inne dzieci nie opuszczały naszego miasta i swoich rodzin znajdując tu wszystkie niezbędne czynniki do ułożenia sobie dorosłego życia w naszym mieście w Polsce.

Tak więc: dostępność miejsc w Przedszkolach, szkoły z rzetelną wiedzą z przewagą zajęć z Wychowania fizycznego nad Religią, oczywiście  w zdrowym ciele zdrowy duch.

Będę zabiegać o lepszy byt również dla seniorów, niepełnosprawnych, osób wykluczonych społecznie. Środowisko to jest mi bardzo znajome oraz problemy, z którymi się borykają. Wiem, jak ciężko jest opiekować się osobą w bardzo podeszłym wieku, gdy rodzina jest czynna zawodowo i/lub sama ma problemy zdrowotne. Niejednokrotnie pozostaje sama z problemem.  I tu pragnę znaleźć jak najlepsze rozwiązanie poprzez Program dla Seniora, który oferuje Koalicja Obywatelska.

Czyste powietrze –  czyste miasto – zdrowi mieszkańcy:  poprzez wdrażanie rozwiązań ekologicznych aby pozostawić środowisko w nie gorszym stanie niż je zastaliśmy.

Zwierzęta w otoczeniu człowieka też są bliskie mojemu sercu, sama mam dwa dorodne kociaki a bezdomne i bezbronne zwierzaczki napawają mnie smutkiem. Dlatego chcę ułatwić im los istnienia na ziemi wspierając Przytulisko a także zmobilizować nieodpowiedzialnych właścicieli zwierząt. Mam parę pomysłów, które nie są trudne do zrealizowania.

I najważniejsza sprawa: to rozwój gospodarczy naszego miasta a więc stworzenie strefy ekonomicznej na tzw. Zielonce, która zapewniłaby miejsca pracy a z tym związane podatki dla miasta.

I oczywiście jestem otwarta na Inicjatywy społeczne a potrafię wysłuchać i  pomysły najbardziej możliwe do zrealizowania próbować wdrażać i doprowadzić sprawy do końca.

Daję Państwu swoją wiedzę i doświadczenie a jestem osobą rzetelną, konsekwentną i wiem, że nie ma spraw nie do załatwienia, tylko niektóre wymagają trochę więcej czasu i uwagi. Tak więc proszę o zagłosowanie na mnie a przekonacie się Państwo że naprawdę warto.

Pozdrawiam serdecznie

Teresa Dominik

wizytówka