Znajdź swój okręg wyborczy

Nie wiesz do którego okręgu wyborczego należysz? Żaden problem, wpisz nazwę swojej ulicy, a wyszukiwarka wyświetli Twój okręg wyborczy.

Okręg 1

Miasto Grodków, ulice: Klubowa, Ligonia, Miarki, Powstańców Śląskich, Słowackiego, Traugutta, Wiejska, Wrocławska

Okręg 2

Miasto Grodków, ulice: Chopina, Bolesława Chrobrego, Elsnera, Grunwaldzka, Władysława Jagiełły, Moniuszki, Reymonta, Rynek, Sienkiewicza od 1 do 13 (numery nieparzyste) i od 2 do 20 (numery parzyste), Szpitalna od 1 do końca z wyłączeniem nr 14.

Okręg 3

Miasto Grodków, ulice: Klonowa, Krakowska od 1 do 29 (numery nieparzyste) i od 2 do 30 (numery parzyste), Sienkiewicza od 24 do 98 (numery parzyste) i od 15 do 43 (numery nieparzyste), Szpitalna 14, Opolska, Sadowa, Tadeusza Zawadzkiego, Zielona.

Okręg 4

Miasto Grodków, ulice: Dąbrowskiej, Jaśminowa, Kochanowskiego, Konwaliowa, Krakowska od 31A do końca (wszystkie numery), Krańcowa, Krzywa, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Makowa, Matejki, Norwida, Poprzeczna, Prusa, Reja, Różana, Sienkiewicza od 100 do końca (numery parzyste) i od 45 do końca (numery nieparzyste), Tulipanowa, Wrzosowa.

Okręg 5

Miasto Grodków, ulice: Bogusławskiego, Konopnickiej, Kossaka, Kosynierów, Kościuszki, Krótka, Miła, Racławicka, Radosna, Styki, Szczęśliwa, Tetmajera, Wesoła, Żeromskiego, Życzliwa.

Okręg 6

Miasto Grodków, ulice: Głowackiego, Grenadierów, Kasztanowa, Kołłątaja, Królowej Jadwigi, Mickiewicza, Morcinka, Sienkiewicza 22, Sportowa, Szkolna, Warszawska od 1 do 37 (numery nieparzyste) i od 2 do końca (numery parzyste), Wyspiańskiego.

Okręg 7

Osiedle Półwiosek, ulice: Akacjowa, Cicha, Leśna, Miodowa, Ogrodowa, Otmuchowska, Polna, Skośna, Sosnowa, Warszawska od 39 do końca (numery nieparzyste).

Okręg 8

Sołectwa: Kopice, Nowa Wieś Mała, Więcmierzyce.

Okręg 9

Sołectwa: Głębocko, Gola Grodkowska, Osiek Grodkowski, Tarnów Grodkowski, Żelazna.

Okręg 10

Sołectwa: Lipowa, Polana, Przylesie Dolne, Wierzbnik.

Okręg 11

Sołectwa: Bąków, Kolnica, Młodoszowice, Wojsław.

Okręg 12

Sołectwa: Gnojna, Jeszkotle, Lubcz, Zielonkowice.

Okręg 13

Sołectwa: Gałązczyce, Gierów, Mikołajowa, Sulisław, Wierzbna.

Okręg 14

Sołectwa: Jędrzejów, Starowice Dolne, Wójtowice, Żarów.

Okręg 15

Sołectwa: Bogdanów, Jaszów, Kobiela, Rogów, Strzegów, Wojnowiczki.