Znajdź swój okręg wyborczy
[vc_row_inner content_align_vertical=”content-vert-center”][vc_column_inner width=”3/4″]
Okręg 1
Sołectwo Lubsza ulice: Brzeska od nr 1 do 50, Kwiatowa, Leśna, Spacerowa, Wypoczynkowa, Zacisze
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][tdm_block_button button_text=”Zobacz kandydatów” button_size=”tdm-btn-md” button_url=”/lista-kandydatow-do-rady-gminy-w-lubszy-z-okregu-1/” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” content_align_horizontal=”content-horiz-center” button_display=”tdm-block-button-full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner content_align_vertical=”content-vert-center”][vc_column_inner width=”3/4″]
Okręg 2
Sołectwo Lubsza ulice: Akacjowa, Brzeska od nr 51 do końca, Cicha, Cisowa, Dębowa, Jodłowa, Klonowa, Lechicka, Lipowa, Sadowa, Słoneczna, Sosnowa, Zielona
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][tdm_block_button button_text=”Zobacz kandydatów” button_size=”tdm-btn-md” button_url=”/lista-kandydatow-do-rady-gminy-w-lubszy-z-okregu-2/” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” content_align_horizontal=”content-horiz-center” button_display=”tdm-block-button-full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner content_align_vertical=”content-vert-center”][vc_column_inner width=”3/4″]
Okręg 3
Sołectwo Lubsza ulice: Gospodarcza, Kamienna, Kukurydziana, Ogrodowa, Panieńska, Polna, Stawowa, Szczegółowa, Szkolna, Plac im. Kombatantów Polskich
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][tdm_block_button button_text=”Zobacz kandydatów” button_size=”tdm-btn-md” button_url=”/lista-kandydatow-do-rady-gminy-w-lubszy-z-okregu-3/” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” content_align_horizontal=”content-horiz-center” button_display=”tdm-block-button-full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner content_align_vertical=”content-vert-center”][vc_column_inner width=”3/4″]
Okręg 4
Sołectwa: Lubicz, Nowe Kolnie, Śmiechowice
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][tdm_block_button button_text=”Zobacz kandydatów” button_size=”tdm-btn-md” button_url=”/lista-kandydatow-do-rady-gminy-w-lubszy-z-okregu-4/” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” content_align_horizontal=”content-horiz-center” button_display=”tdm-block-button-full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner content_align_vertical=”content-vert-center”][vc_column_inner width=”3/4″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][tdm_block_button button_text=”Zobacz kandydatów” button_size=”tdm-btn-md” button_url=”/lista-kandydatow-do-rady-gminy-w-lubszy-z-okregu-5/” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” content_align_horizontal=”content-horiz-center” button_display=”tdm-block-button-full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner content_align_vertical=”content-vert-center”][vc_column_inner width=”3/4″]
Okręg 6
Sołectwo Kościerzyce: numery od 1 do 65, 66b – 66f, 67 – 67a, 108, 108a, 110, 112, 116, a także 122 – 136 oraz od nr 155 do końca
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][tdm_block_button button_text=”Zobacz kandydatów” button_size=”tdm-btn-md” button_url=”/lista-kandydatow-do-rady-gminy-w-lubszy-z-okregu-6/” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” content_align_horizontal=”content-horiz-center” button_display=”tdm-block-button-full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner content_align_vertical=”content-vert-center”][vc_column_inner width=”3/4″]
Okręg 7
Sołectwo Kościerzyce: numery 66, 66a oraz od nr 68 do nr 121 A (z wyłączeniem nr 108, 108a, 110, 112, 116), 137 – 154 (osiedle po PGR)
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][tdm_block_button button_text=”Zobacz kandydatów” button_size=”tdm-btn-md” button_url=”/lista-kandydatow-do-rady-gminy-w-lubszy-z-okregu-7/” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” content_align_horizontal=”content-horiz-center” button_display=”tdm-block-button-full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner content_align_vertical=”content-vert-center”][vc_column_inner width=”3/4″]
Okręg 8
Sołectwa: Garbów, Pisarzowice
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][tdm_block_button button_text=”Zobacz kandydatów” button_size=”tdm-btn-md” button_url=”/lista-kandydatow-do-rady-gminy-w-lubszy-z-okregu-8/” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” content_align_horizontal=”content-horiz-center” button_display=”tdm-block-button-full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner content_align_vertical=”content-vert-center”][vc_column_inner width=”3/4″]
Okręg 9
Sołectwa: Michałowice, Piastowice
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][tdm_block_button button_text=”Zobacz kandydatów” button_size=”tdm-btn-md” button_url=”/lista-kandydatow-do-rady-gminy-w-lubszy-z-okregu-9/” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” content_align_horizontal=”content-horiz-center” button_display=”tdm-block-button-full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner content_align_vertical=”content-vert-center”][vc_column_inner width=”3/4″]
Okręg 10
Sołectwa: Myśliborzyce, Szydłowice
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][tdm_block_button button_text=”Zobacz kandydatów” button_size=”tdm-btn-md” button_url=”/lista-kandydatow-do-rady-gminy-w-lubszy-z-okregu-10/” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” content_align_horizontal=”content-horiz-center” button_display=”tdm-block-button-full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner content_align_vertical=”content-vert-center”][vc_column_inner width=”3/4″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][tdm_block_button button_text=”Zobacz kandydatów” button_size=”tdm-btn-md” button_url=”/lista-kandydatow-do-rady-gminy-w-lubszy-z-okregu-11/” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” content_align_horizontal=”content-horiz-center” button_display=”tdm-block-button-full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner content_align_vertical=”content-vert-center”][vc_column_inner width=”3/4″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][tdm_block_button button_text=”Zobacz kandydatów” button_size=”tdm-btn-md” button_url=”/lista-kandydatow-do-rady-gminy-w-lubszy-z-okregu-12/” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” content_align_horizontal=”content-horiz-center” button_display=”tdm-block-button-full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner content_align_vertical=”content-vert-center”][vc_column_inner width=”3/4″]
Okręg 13
Sołectwa: Borucice, Raciszów, Rogalice
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][tdm_block_button button_text=”Zobacz kandydatów” button_size=”tdm-btn-md” button_url=”/lista-kandydatow-do-rady-gminy-w-lubszy-z-okregu-13/” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” content_align_horizontal=”content-horiz-center” button_display=”tdm-block-button-full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner content_align_vertical=”content-vert-center”][vc_column_inner width=”3/4″]
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][tdm_block_button button_text=”Zobacz kandydatów” button_size=”tdm-btn-md” button_url=”/lista-kandydatow-do-rady-gminy-w-lubszy-z-okregu-14/” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” content_align_horizontal=”content-horiz-center” button_display=”tdm-block-button-full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner content_align_vertical=”content-vert-center”][vc_column_inner width=”3/4″]
Okręg 15
Sołectwa: Nowy Świat, Roszkowice, Tarnowiec
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][tdm_block_button button_text=”Zobacz kandydatów” button_size=”tdm-btn-md” button_url=”/lista-kandydatow-do-rady-gminy-w-lubszy-z-okregu-15/” button_tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-chevron-right” content_align_horizontal=”content-horiz-center” button_display=”tdm-block-button-full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner]