Chrzanowski Grzegorz bezpartyjnym kandydatem na burmistrza Brzegu

Komitet wyborczy „NIE dla Więzienia TAK dla Połączenia” przedstawi we wtorek (18.09) kandydata na burmistrza Brzegu. Będzie nim były samorządowiec, a obecnie przedsiębiorca – Grzegorz Chrzanowski.

– Od 2006 do 2014 roku byłem radnym Rady Miejskiej Brzegu, przewodniczącym Komisji Budżetowej. Myślę, że moje doświadczenie zawodowe i samorządowe przyda się miastu, jeśli wyborcy zaufają całej naszej drużynie. Uda nam się stworzyć miasto, w którym mieszkańcy będą mieli swój głos – mówił Grzegorz Chrzanowski.

Najważniejsze zadania, jakie stawia przed sobą Chrzanowski, to m.in.: zagospodarowanie terenów inwestycyjnych na Zielonce, rozbudowa infrastruktury drogowej wraz z drogami rowerowym, rozwiązanie problemów mieszkalnictwa komunalnego oraz rozbudowa basenu krytego o dużą nieckę kąpielową wraz z otwartym kąpieliskiem.

– Nasz komitet jest jedynym komitetem obywatelskim, popieranym przez: ogólnopolskie stowarzyszenie Kukiz ’15, stowarzyszenie Młody Brzeg działające w naszym mieście od 12 lat, i to co najważniejsze, przez ruchy obywatelskie „NIE dla drugiego Więzienia” oraz „Komitet ds. połączenia gmin Brzeg i Skarbimierz”. Nazwa naszego komitetu wyborczego wywodzi się właśnie od tych inicjatyw obywatelskich, czyli od działań mieszkańców w sprawach najważniejszych dla naszego miasta – wyjaśniał Grzegorz Surdyka.

KWW „NIE dla Więzienia TAK dla Połączenia” zapowiedział już kolejne spotkania, na których kandydaci do samorządu będą przedstawia szczegóły swojego programu.

wizytówka